

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Solenoid Power Consumption | 11W |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Size | 3/8in |
| Configuration | NC |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Standard | G |
VSVA-B-M52-AZD-A2-1T1L
CPE10-M1BH-5L-QS-6
VUVS-L20-P53E-MD-G18-F7
VUWG-L18-M52-M-G14
VUVG-L10-T32C-MT-M7-1P3
VT317E-5DZ-02F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00