

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 24 V ac/dc |
| Number of Poles | 2 |
| Contact Current Rating | 25 A |
| Series | 22 Series |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 17.5mm |
| Depth | 60.8mm |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
277300 DILM32-01(230V50/60HZ)
290058 DILM15-10(230V50HZ,240V60HZ)
1-2071567-1
3RH2140-1BB40
GJL1311001R8100 B7-30-10-80
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00