

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 240 V ac |
| Number of Poles | 2 |
| Contact Current Rating | 25 A |
| Series | 22 Series |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 17.5mm |
| Depth | 60.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
276554 DILM7-10(24V50/60HZ)
DRC3P48D400R
11BG0040D024
277050 DILM17-01(RDC24)
GJL1211911R8014 VB6A-30-01 110-127V AC
1SBL337201R7000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00