

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 24 V ac/dc |
| Number of Poles | 4 |
| Contact Current Rating | 25 A |
| Series | 22 Series |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 35mm |
| Depth | 60.8mm |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
1SBL137501R1400 AF09-22-00-14
1SBL181022R8410
3RT2317-1AP00
1SBN020112R1000 TEF4-ON
3RT2026-1AF00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00