

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 120 V ac |
| Number of Poles | 4 |
| Contact Current Rating | 40 A |
| Series | 22 Series |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 53.5mm |
| Depth | 63.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Pole and Throw Configuration | DPDT |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
GJL1211901R8010 - VB6-30-01-80
3RH2140-1AV00
3TH4244-6BB4
LC1K09004U7
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00