

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12 V ac/dc |
| Number of Poles | 4 |
| Contact Current Rating | 63 A |
| Series | 22 Series |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 53.5mm |
| Depth | 63.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
3RT2015-2UB42
1SBL177082R1322 AFS16-30-22-13
CWB50-11-30D13
3RT2017-1AK61
J7KNA-09-01 24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00