

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 125 V ac |
| Number of Poles | 4 |
| Contact Current Rating | 63 A |
| Series | 22 Series |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 53.5mm |
| Depth | 63.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
3RT2036-1AP04
GJL1213001R8101 BC6-30-10-1.4W 24V DC
3RA2325-8XB30-1AL2
3RH2122-2FB40-1AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00