

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Contact Configuration | SPST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Depth | 90.7mm |
| Height | 94.3mm |
| Length | 6.2mm |
| Series | 39 Series |
| Relay Switching Classification | Solid State Relay |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
IK8701.01 DC24V
G2RV-ST500-AP DC24
3RQ3118-2AB00
39.61.0.240.0060
39.31.0.024.0060
58.P3.8.012.0060SMA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00