

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Controller, Ultrasonic Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | Polycarbonate |
| Cable Length | 1.2m |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum AC Voltage | 24V |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Maximum Pressure | 30psi |
| Gasket Material | Viton |
| Series | EchoPod |
| Current Rating | 1 A |
| Standards Met | CE, cFMus, RoHS Compliant |
FTC260-AA4D2
LBFH-21.010.A03020.1.4003.0
FMX21-AA111FGD10A
CD34CNFLFNOP2
CP - 222 239
SN62XXAGHKMX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00