

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid and Gas Flow Switch |
| Mounting Type | Cable |
| Body Material | Polypropylene |
| Cable Length | 3m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Maximum Pressure | 150psi |
| Gasket Material | Viton |
| Series | Thermo-Flo |
| Current Rating | 1 A |
| Standards Met | CE |
FTL31-AA4M3BAWDJ
LFH-SBX60G1AS10SZ0
GRF18S-P234LV
LLC710D324-004
FTC262-AA42D1
LFP1000-A5NMC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00