

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Guided Radar Level Sensor |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | Aluminium |
| Cable Length | 5.5m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 17bar |
| Series | EchoWave |
| Standards Met | cCSAus, CE, CRN, NEMA 4, NRTL |
| Current Rating | <50 mA |
FTL31-AA4U3BAWSJ
LFP1000-A4NMB
FTE20-AA13AD11
SG51.XXTGATPVL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00