

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Inputs | 4 |
| Mounting Style | DIN Rail, Panel Mount |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Overall Length | 96mm |
| Overall Width | 96mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Input Type | Sensor |
| IP Rating | IP65 |
| Output Type | SPST Relay |
| Current Rating | 3 A |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | LI90 |
| Standards Met | CE, cULus |
61F-LS-CP08-SRB
CLD1EA1CM24
CLP2EA1C230
1SVR740850R0300 CM-ENS.31P
1SVR740850R2200 CM-ENS.23P
CR - 222 22G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00