

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic Level Transmitter |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | Polycarbonate |
| Cable Length | 3m |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 30psi |
| Gasket Material | Viton |
| Series | EchoSonic |
| Standards Met | CE, cFMus, RoHS Compliant |
FX81.IXETBFHXKMXX
FTL33-AA4M3ABW5J
FTW33-AA4UWSJ
FTC262-AA34D1
FTM20-4A45A
RA - 222 22H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00