

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | PC |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +71°C |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 2bar |
| Gasket Material | FKM |
| Series | EchoSwitch |
| Current Rating | 2 A |
BAF147B002-00A0
LLG810D3L24-004
F0301SUS201ELECTRODE
FTL33-AA4N3BBWSJ
RA - 222 22H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00