

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Vibrating Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Switch Output | NO/NC |
| Body Material | PPS |
| Cable Length | 3m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Gasket Material | FKM |
| Series | Switch-Tek |
| Current Rating | 25 mA |
LLG210D3L24-004-D
FTW33-AA7MW5J
FX81.IXETBFHXKMXX
FTC260-AA2C1
FTI26-AA4NWDJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00