

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Reflective Ultrasonic Liquid Level Transmitter |
| Mounting Type | Horizontal, Vertical |
| Switch Output | 2 Wire, 4 to 20 mA, HART 7 |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 28V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 2bar |
| Series | US06 |
| Standards Met | CE, CSA, cUS |
| Interface | HART, USB |
FTW33-AA4NWVJ
7ML5735-1AA11-0BA0
LBFS-21421.0
FTE20-AA13AA21
LFV200-XXTGATPM
FTW325-B2B1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00