

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 1.5A |
| Power Rating | 18W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 100 - 240V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 51mm |
| Width | 48mm |
| Depth | 35mm |
| Efficiency | 75% |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Weight | 130g |
| Maximum Temperature | +40°C |
HRP-75-15RS
LFA30F-24-J1
RSP-500-12RS
GHA500F-24-SNF
SHP1000PS24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00