

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Series | 1250 |
| Panel Depth | 80mm |
| Display Colour | Black |
6.531.012.300
650-D-R00-00000-0-G
EPC3016/CC/VH
TB40-100-0000D-D00
KS20-10TRDR020-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00