

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 15 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 480 V ac |
| Minimum Load Voltage | 48 V ac |
| Switching Type | Zero Cross |
| Range | GQ |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Output Device | Thyristor |
| Series | GQ |
PVT412S-TPBF
ASSR-1410-003E
ESWITCH/25A/240V/LGC/ENG/-/MSFUSE/-/-
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00