

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 90 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 480 V ac |
| Minimum Load Voltage | 48 V ac |
| Switching Type | Zero Cross |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Range | GQ |
| Output Device | Thyristor |
| Series | GQ |
G3VM-101AR1
RGH1A60D60KGE
G3NA-275B-UTU-2 AC100-240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00