

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 100bar |
| Accuracy | 0.25 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
P-2000-101G-15-BN
X5072-TB-A2-CA-H1-PA -1 to 1.6 bar G
PTC31B-AA7M1PGBWBJJ
XMLP040BD21F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00