

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 700bar |
| Accuracy | 0.25 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
XMLB004A2S11
X5072-TB-A1-CA-H1-PA 25.0 bar G
PTP33B-AA7M1PGB3CJ
ME2-6-M-B07C-1-4-D 2130X000X00
PMP23-AA1M1NB3CJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00