

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 100bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
PFT-FRBX10SF10SSAMSSZ
XMPA06B2141C205
PBT-AB1X6SG1SSNAMA0Z
405052/000-493-475-504-20-36-01/000
0184461031012
3100R0160S01B000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00