

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 1000bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
PMC11-AA1U1NBWBJA
X5072-TB-A2-CA-H1-PA 6.0 bar G
PBS2-RB1X0SG1SSDQ5A0Z
401010/000-485-405-502-20-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00