

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 200bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
3100R0010G01B000
X5072-TB-A1-CA-H1-PA 250, mbar G
PBT-RB400SG1SSNAMA0Z
X5072-TB-A1-CA-H1-PA -1 to 1.6 bar G
XMLC010B2S11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00