

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 10000psi |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
XMLB010A2C11
XMLB020A2S11
401010/000-460-405-502-20-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00