

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 500bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
XMLP004GD21F
ACW4M129012
XMLP250MD71F
PMP11-AA1U1MBWJJ
ACW1M119012
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00