

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 1500psi |
| Accuracy | ±0.25 % |
| Media Measured | Fluid |
| Supply Voltage | 18 - 30 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65 |
XMLP250MD21F
M32JM-00000E-010BG
PMP21-AA1U1HBWJJ
5266100LBACTI
PMP21-AA1U1QBWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00