

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 500bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Liquid |
| Supply Voltage | 6 - 12 V |
| IP Rating | IP65 |
XMLB020A2S11
5266100BHTI
PBT-CB4X0SG1SSNAMA0Z
PMP11-AA1U1PBWTJ
3500B0006G01E000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00