

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 350bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Liquid |
| Supply Voltage | 6 - 12 V |
| IP Rating | IP65 |
PP - 222 65D
XMLP250BD21F
154N-005G-RT
PBS2-RB400SG1SSDLMA0Z
PMP23-AA1M1KBWSJ
401001/000-455-405-523-20-601-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00