

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 100bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Liquid |
| Supply Voltage | 6 - 12 V |
| IP Rating | IP65 |
DP-102-FE-P
3500B0016A01G000
3200B0100S05BR00
PS61-20-4MGZ-A-SP
3100S0060G01B000
PX3AG1BH046BSAAX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00