

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Melt Pressure |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 500bar |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | High Temperature Polymers |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| IP Rating | IP65 |
XMLP006GD71P
XMLB020A2S12
3500B02B5A01B000
20014203-45
PS510-250-01-LI2UPN8-H1141/X
058692 MCS11-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00