

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Melt Pressure |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 7500psi |
| Accuracy | ±0.5 % |
| Output Type | Current |
| Media Measured | Liquid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| IP Rating | IP65 |
2051CD2A22A1BB4K1M5
PMC11-AA1U1PCWBJA
NPI-19M-300G2
401001/000-461-405-523-20-601-61/000
XMEP250BT11F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00