

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Stroke | 500mm |
| Supply Voltage | 60 V |
| IP Rating | IP60 |
| Overall Height | 34.5mm |
| Overall Width | 1136mm |
| Overall Depth | 33mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
Z 136.203
PAC18R1-33D19F
PSC360G2-F-1A-C0000-ERA360-05K
PSCI-4PP-05
BEF-MR10200APN
MZT7-03VPS-KW0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00