

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Stroke | 900mm |
| Supply Voltage | 60 V |
| IP Rating | IP60 |
| Overall Height | 34.5mm |
| Overall Width | 978mm |
| Overall Depth | 33mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Current Rating | 10 mA |
D5.2102.2441.1000
BDK 16.24K500-5-4
RE30E-500-213-1
DFS60B-THPC10000
EIL580-TT12.5PN.01024.A
RE115L9E502W6017
DBS60E-S4EC01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00