

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 5000psi |
| Accuracy | 0.5% FSO |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Fluid |
| Process Connection | G1/2 |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| IP Rating | IP65 |
3500B0006A01B000
PMC21-AA1U2PBWBJA
XMPA12C2131C
XMLA070D2S11
PTXPRESSX 9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00