

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 1000bar |
| Accuracy | 0.5% FSO |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Fluid |
| Process Connection | G1/2 |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| IP Rating | IP65 |
P-2000-103G-15-BN
PMC11-AA1U1HBWWJA
PMP21-BA1U1QBWJJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00