

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 500bar |
| Accuracy | 0.5% FSO |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Fluid |
| Process Connection | G1/2 |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| IP Rating | IP65 |
019711 MCS4
NPA-730B-02WD
3100S0060G01B000
XMLP250MD21F
PMP11-AA1L1FBWJJ
3100B0100S01E000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00