

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Stroke | 100mm |
| Supply Voltage | 60 V |
| IP Rating | IP40 |
| Overall Height | 61mm |
| Overall Width | 253mm |
| Overall Depth | 38mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Current Rating | 10 mA |
DFS60S-THOC01024
DBS50E-SKEJ01024
DFS60B-S4AC05000
842-7201
BHK 16.24K100-B6-5
DBS36E-BBEK01000
RE50L1D502W3699
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00