

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Stroke | 225mm |
| Supply Voltage | 60 V |
| IP Rating | IP40 |
| Overall Height | 61mm |
| Overall Width | 394mm |
| Overall Depth | 38mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
BEF-MR10200APN
EAM580-SC0.7LC6.14180.A
PY-2-C-050 0000X000X00
E6B2-CWZ6C 1000P/R 2M
AFM60A-BBEB018x12
PZ-34-A-150 0000X000X00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00