

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Stroke | 50mm |
| Supply Voltage | 60 V |
| IP Rating | IP40 |
| Overall Height | 41mm |
| Overall Width | 156mm |
| Overall Depth | 29mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
58B06XXBASSC8
SKM36-HVA0-K02
DFS60B-THPC10000
DFS60S-TEOC01024
E6B2-CWZ5B 360P/R 0.5M
DFS60E-BEEC00200
8.KIS40.1342.1000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00