

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 16bar |
| Accuracy | 0.5% FSO |
| Output Type | Current, Voltage |
| Media Measured | Fluid |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
SDP610-500Pa
3100B0016G01B000
PTP33B-AA7M1PGB1JJ
3100S0400S01E000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00