

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 350bar |
| Accuracy | 0.5% FSO |
| Output Type | Current, Voltage |
| Media Measured | Fluid |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
401001/000-482-405-523-20-601-61/000
PX3AG1BH010BSAAX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00