

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Electro Optic |
| Mounting Type | Vertical/Horizontal |
| Switch Output | NC |
| Body Material | Brass |
| Cable Length | 6in |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Maximum DC Voltage | 12V |
| Maximum Pressure | 17bar |
| Series | ELS-950M |
| Standards Met | CE, UL File No. E108913 |
| Current Rating | 10 mA |
RSF48H100RF
LLG810D3L24-004-D
WAVES61.EEJ2RA
SG51.XXTGATPVL
FTL33-AA4M3AC3CJ
LLC710D324-004
FMU41-ARB2A2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00