

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Maximum Pressure Reading | 0.35bar |
| Accuracy | 0.25 % |
| Output Type | Current |
| Media Measured | Air, Gas, Water |
| Process Connection | G1/4 |
| Electrical Connection | DIN 43650 Type A |
| Analogue Output | 4 - 20 mA |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Housing Material | Stainless Steel |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Threaded |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
XMPA06C2131C
XMLA160D2S11
PMC11-AA1U1HBWWJA
X5072-TB-A2-CA-H1-PA 1 bar A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00