

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 0.01bar |
| Maximum Pressure Reading | 1000Pa |
| Accuracy | ±1 % |
| Output Type | Analogue |
| Media Measured | Air, Non-Conductive Gas |
| Analogue Output | 4 - 20 mA |
| Electrical Connection | Terminal Strip |
| Response Time | 1 s |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -18°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
PBS2-RB100SG1SSDNMA0Z
X5072-TB-A2-CA-H1-PA -1 to 1.6 bar G
PTP31B-AA4U1PGBWWJ
XMEP100BV11F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00