

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 40A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Series | SB |
| Length | 17.5mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 72mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Throw Configuration | SP |
1SCA022613R2510 OTE25T4M
015145 P1-32/V/SVB/HI11
197328 DMM-160/3/SE4/P-G
015571 T0-3-15683/EA/SVB
207378 P3-100/I5/SVB/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00