

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 80A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Series | SB |
| Length | 17.5mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 72mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Throw Configuration | SP |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
3VA1110-1AA32-0AA0
1SCA022708R0740 OHB175J12T
086333 P1-25/V/SVB/N
199935 P1-40/IVS-RT
1SCA022718R9410 OT800E03P
3LD2264-1GP51
KG32T203/GBA060*SB1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00