

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 125A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Series | SB |
| Length | 17.5mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 72mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Throw Configuration | SP |
3LD2164-0TB51
KG41BT206GBA010VE
207333 P1-32/I2-SI/N
1SCA105076R1001
172783 P1-32/M4/K1-PG/N/HI11
197330 DMM-160/4/SE4/P-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00