

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 40A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 - 400V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Series | SB |
| Length | 52.5mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 72mm |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Throw Configuration | 3P |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
207361 P3-63/I4-SI
3LD3450-0TL11
OT80F4N2 1SCA105413R1001
172876 P1-25/M4/SVB-SW
207198 T3-1-102/I2/SVB
194E-A32-1753
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00